MOK

Aktualności

Powrót

obrazek

Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Debiut" - wyniki przesłuchań konkursowych

21 października 2022 (Piątek)
godz. 09:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Debiut" w składzie: Danuta BłażejczykPatrycja ModlińskaWiktoria Kwiatkowska nagrodziło i wyróżniło następujących wykonawców:

Kategoria I: klasy I-III
I miejsce – Adela Dubnicka „Płynie czas, liczę dni”
opiekun – Anna Dubnicka
II miejsce – Karmen Kowalska „Piosenka uwerturowa”
Studio wokalne „Disound", opiekun – Diana Świder-Siepielska
III miejsce – Szymon Ivanćik „Muzyka Muzyka”
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, opiekun – Anna Gadomska
Wyróżnienie – Emma Kargol „Piosenka drewnianych lalek”
opiekun – Milena Garbarczyk-Kargol

Kategoria II: klasy IV-VI
I miejsce – Paulina Ładosz „Tylko tego chcę”
Studio Wokalne „Fever”, opiekun – Magdalena Hymos-Sulej
II miejsce – Karina Kowalska „O Panu Tralalińskim”
Studio wokalne „Disound”, opiekun – Diana Świder-Siepielska
III miejsce – Aleksandra Cygan i Krzysztof Michalak „Biały latawiec”
Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach, opiekun – Maciej Turkowski
Wyróżnienie – Magdalena Lechniak „Naprawdę chcę”
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie, opiekun – Agnieszka Orzechowska

Kategoria III: klasy VII-VIII
I miejsce – Emilia Głodek „Czarodziej i ja”
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Grudniaka w Trojanowie, opiekun – Magdalena Głodek
II miejsce – Helena Bartczak „Przypadek”
Studium Wokalne „Vocalmania”, opiekun – Marcelina Woźna
III miejsce – Oliwia Grzanka „Magiczne ognie”
Studio Muzyki Rozrywkowej, opiekun – Aneta Dąbska
Wyróżnienie – Szymon Bożek „Spragniony”
Ognisko Muzyczne w Świdniku, opiekun – Joanna Mania

Kategoria IV: Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Natalia Kosmowska „10 przykazań”
Piotr Markowski Vocal Studio, opiekun – Piotr Markowski
II miejsce – Karolina Maciejuk „Wracam do domu”
ZSP nr 4 w Siedlce im. Kazimierza Wielkiego, opiekun – Maciej Turkowski
III miejsce – Jakub Rogala „S.O.S”
Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika", opiekun – Zbigniew Jonak
Wyróżnienie – Natalia Ambrosiewicz „Dworzec”
Studio Piosenki Beciaki w Suwałkach, opiekun – Marek Zborowski-Weychman
Wyróżnienie – Tomasz Skoczek „Wyjątkowo zimny maj” – Nagroda specjalna Fundacji „Apetyt na kulturę”
opiekun - Karolina Skoczek

Grand Prix – Zuzanna Gajor „Resztki piór”
opiekun – Magdalena Gajor

Wszystkim wyróżnionym gorąco gratulujemy! Laureaci nagrody Grand Prix oraz miejsc I, II i III wystąpią podczas Koncertu Laureatów 22 października o godz. 15:00 w sali widowiskowej „Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63. Osoby wyróżnione zapraszamy po odbiór nagród.