MOK

Aktualności

Powrót

SUTW - koncert Soni Bohosiewicz "10 sekretów Marilyn Monroe"

07 października 2020 (Środa)
godz. 11:00 14:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Oczywiście wiadomo, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… Wielu rzeczy jednak o niej nie wiemy. Koncert, na który zapraszamy to sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znamy!

Sonia Bohosiewicz zaprasza do skrywającego wiele tajemnic świata Marilyn Monroe. To będzie spotkanie pełne emocji. W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „I’ve got you under my skin” czy „I’m beginning to see the light”.

Soni Bohosiewicz towarzyszyć będzie zespół w składzie:
Michał Walczak – gitara,
Fabian Włodarek – piano,
Piotr Górka – kontrabas,
Frank Parker – perkusja.

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych polskich aktorek swojego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe.

Spotkanie tylko dla słuchaczy SUTW. Obowiązują specjalne bilety.