Smykofonia na Mazowszu - koncert "Muzzle" - KONCERT PRZEŁOŻONY

15 marca 2020 (Niedziela)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, informującym o podjęciu zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Oznacza to czasowe zawieszenie od 12 marca 2020 r. organizacji wszystkich wydarzeń kulturalnych, zawieszenie zajęć artystycznych prowadzonych w MOK oraz zamknięcie wszystkich obiektów Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6, Pułaskiego 7, ul. Sienkiewicza 63 i Rynkowej 24.

Wszystkie wydarzenia kulturalne zaplanowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach w tym okresie zostają przełożone na późniejsze terminy, o których będziemy informować na bieżąco. Zakupione bilety zachowują ważność.

Opłaty za udział w sekcjach prosimy wpłacać zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wszystkie wyrównania i korekty nastąpią w czerwcu.

Informację o wznowieniu działalności instytucji kultury, w tym MOK, podamy bezzwłocznie po wydaniu komunikatu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chodźcie tam, gdzie słychać ukraińskie niziny i góry Albanii, klezmerski taniec i polkę z Lubelszczyzny. Układamy ten koncert razem z wami: kawałek po kawałku, więc dłonie do klaskania i głosy do śpiewania spakujcie w tobołek i w drogę!

Wykonawcy:
Olena Yeremenko – skrzypce
Patryk Walczak – akordeon
Oliwier Andruszczenko – klarnet
Anna Szawiel – prowadzenie

Smykofonia to sezon koncertowy dla melomaluszków, rodziców, dziadków, wujków i cioć pod hasłem Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!

Program Smykofonii budujemy w oparciu o doświadczenia fundacji Muzyka jest dla wszystkich, współpracujących animatorów, pedagogów, ekspertów oraz wybitnych artystów. Kształt koncertów Smykofonii wynika z potrzeb i możliwości percepcyjnych małych dzieci. Utwory są raczej krótkie i zróżnicowane, mają przejrzystą fakturę. Czas trwania koncertu to około 40-45 minut. Wykonawcy nawiązują bliski kontakt z publicznością. Interakcji sprzyja brak dystansu i tradycyjnego podziału na scenę i widownię. Scenografia sali również odgrywa rolę (kolorowe wykładziny i poduchy).

Kolejny koncert:
5 kwietnia 2020 r. (niedziela), godz. 12:00
Sala Biała MOK, ul. Pułaskiego 6

Bilety w cenie 10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci) do nabycia w kasach MOK:
- przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem,
- przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:00.
Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 23.