Studio Piosenki Singers – koncert na Dzień Mamy i Taty

23 maja 2017 (Wtorek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Studio Piosenki Singers działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. W ubiegłym roku zespół obchodził Jubileusz XX lecia. Od początku swojego istnienia Studio Piosenki stawiało sobie za cel rozwój talentu uczestników, dla których śpiewanie jest wielką pasją i sposobem na nudę. Kształtuje też wrażliwość muzyczną i umiejętności wokalne poprzez pracę nad techniką głosu.

Wokaliści - od piątego roku życia aż do szkoły średniej - ćwiczą w dwóch grupach wiekowych. Oprócz nauki piosenek prowadzone są zajęcia emisji głosu, dykcji, intonacji, interpretacji, ćwiczenia rytmiczne, praca z mikrofonem oraz ruch sceniczny. Młodzi piosenkarze reprezentują Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach na konkursach i festiwalach piosenki. Biorą udział w licznych koncertach i imprezach. Tym razem zaprezentują program dla wszystkich Mam i Tatusiów.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.