MOK

Aktualności

Powrót

Szła Kolęda 2019 - Koncert Laureatów

17 stycznia 2019 (Czwartek)
godz. 18:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 11 stycznia 2019 r. (piątek) o godz. 10.00 do udziału w przesłuchaniach konkursowych do XIII Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019″.

Celem festiwalu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej.

Przedszkolaki będą prezentować jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w języku polskim lub języku obcym. Może to być występ solowy, w duecie lub z zespołem.  Jury będzie oceniać: poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania i ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszenia (dostępnej na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w zakładce „Szła Kolęda 2018”, którą należy przesłać do organizatora do 4 stycznia 2019 roku. Finaliści wystąpią w Koncercie Laureatów dnia 17 stycznia (czwartek) o godz. 18.00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

Patronat Honorowy:
Prezydent Miasta Siedlce
Patronat medialny:
Katolickie Radio Podlasie
Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Miejski Przedszkole nr 15 w Siedlcach