Wystawa prac uczestników zajęć w Pracowni Rysunku i Malarstwa "Piękna 7"

12 października 2021 (Wtorek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Obserwacja natury to główne źródło inspiracji uczestników zajęć w Pracowni Rysunku i Malarstwa „Piękna 7” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Zadania rysunkowe i malarskie realizowane są z pasją i zaangażowaniem. Kompozycje młodych autorów charakteryzują się kreatywnością, indywidualnością oraz odważnymi rozwiązaniami formalnymi. Indywidualność poszczególnych autorów rozpoznawalna jest poprzez wybór konkretnego fragmentu natury, ale także dobór środków plastycznego wyrazu w świadomie wybranej technice. To im podporządkowują zarówno kolorystykę prac, jak i oryginalne kompozycje. Prezentowane na wystawie prace wizualizują różnorodne obszary poszukiwań twórczych, od przedstawień wizerunku człowieka po studia architektoniczne czy też klasyczne układy „martwych natur”. Opiekunem artystycznym Pracowni Rysunku i Malarstwa „Piękna 7” jest Tomasz Nowak.

Wystawa czynna do 12 listopada 2021 r. od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz zgodnie z kalendarzem imprez.