MOK

Konkurs "Debiut"

obrazek

Wyniki przesłuchań X Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT z 15 października 2021 r.

Jury w składzie: Ewa Uryga, Monika Urlik, Christian Broniarz nagrodziło i wyróżniło następujących wykonawców:

Kategoria I – klasy I-III
I miejsce – Lilianna Grudzień, „Drzwi do kariery”
GOK w Nowinach, Studio Piosenki „Miniaturka” opiekun - Sylwia Gajek
II miejsce – Maria Boreczko, „Walc babuni”
Hajnowski Dom Kultury, opiekun - Marta Gredel Iwaniuk
III miejsce – Gracjana Górka, „Naprawdę chcę”
Aneta Dąbska Studio Muzyki Rozrywkowej, opiekun - Aneta Dąbska
Wyróżnienie – Pola Kowalczyk, „Ale jestem”
Studio Piosenki przy MOK w Kędzierzynie-Koźlu, opiekun - Justyna Sikora

Kategoria II – klasy IV-VI
I miejsce – Karina Kowalska, „Dziewczyna z 4g”,
opiekun - Diana Świder-Siepielska
II miejsce - Paulina Ładosz, „Co nam w duszy gra”
Studio wokalne „Fever”, opiekun - Janusz Ładosz
III miejsce – Lena Małodzińska, „Dystans”
Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej, opiekun - Bożena Mazur-Kołek

Kategoria III – klasy VII-VIII
I miejsce – Gabriela Zalewska, „Nie wierz mi, nie ufaj mi”
opiekun - Konrad Zalewski
II miejsce – Oliwia Sekta, „Kolorowy wiatr”
opiekun - Iwona Gastołek
III miejsce – Adrianna Chentosz, „Co mi Panie dasz”
opiekun - Julia Heczko

Kategoria IV – Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Oskar Juryś, „Dzień dobry, mr. Blues”
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie, opiekun - Sławomir Lutyński
II miejsce – Maksymilian Stalec, „Wracaj do domu”,
MDK Rzeszów, opiekun - Iwona Josse-Jakubiec
III miejsce – Klaudia Łacka, „Epitafium dla Mahalii Jackson”
NCK Sokół, opiekun - Dorota Nieradka

Grand Prix – Maya Zyskowska, „Nie wie nikt”
Trele Morele Podlasie, opiekun - Tomasz Krupa

Laureaci I, II i III miejsc w poszczególnych kategoriach oraz nagrodzona Grand Prix wystąpią podczas Koncertu Laureatów 16 października 2021 r. o godz. 15:00 w sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63. Osoby wyróżnione zapraszamy na koncert po odbiór nagród.