MOK

Konkurs plastyczny "Wielkanocne tradycje"

obrazek

Konkurs plastyczny "Wielkanocne tradycje"

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, zgodnie z regulaminem wręczanie nagród odbywać się będzie indywidualnie. O terminie poinformujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.

Pokonkursowa wystawa dostępna będzie online na naszym kanale YouTube od 25 marca.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W konkursie oceniono 177 prac z 24 placówek oświatowych oraz 37 prac zgłoszonych indywidualnie, według następujących kryteriów: nawiązanie do tradycji, oryginalność, ciekawa interpretacja tematyki, walory artystyczne i estetyczne, staranność i trwałość wykonania. Komisja w składzie: Dorota Pikula-Kuziak – historyk sztuki (przewodnicząca komisji), Ireneusz Parzyszek – plastyk, Kamil Antolak – plastyk-grafik, postanowiła przyznać:

W KATEGORII: PRZEDSZKOLA, KLASY "0"
I miejsce: Wiktor Ługowski
opiekun: Ewa Ługowska
II miejsce: Eliza Szczygielska – Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach
opiekun: Anna Szczygielska
III miejsce: Dawid Stański – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach (oddział przedszkolny)
opiekunowie: Violetta Kołodziejak, Patrycja Grochowska
wyróżnienia:
• Maria Kot – Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
opiekun: Agnieszka Dmowska
• Daria Zalewska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach (oddział przedszkolny) opiekun: Magdalena Pastor
• Ignacy Żuk – Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach 
opiekunowie: Anna Moskwiak, Agnieszka Magryta
• Joanna Bukatczuk
opiekun: Alina Bukatczuk
• Kornelia Sawicka – Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach
opiekunowie: Małgorzata Klimek, Hanna Skup

NAGRODA SPECJALNA KUSTOSZA MUZEUM DIECEZJALNEGO W SIEDLCACH
Klara Pastor – Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach,
opiekunowie: Anna Baltaziuk, Agnieszka Rucińska

W KATEGORII: SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III
I miejsce: Julia Komar – Katolicka Szkoła podstawowa w Siedlcach
opiekun: Katarzyna Perz
II miejsce: Antoni Zima – Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach
opiekun: Anna Pietrzak
III miejsce: Emil Gajer – Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach
opiekun: Agnieszka Kamieńska-Ławecka
wyróżnienia:
• Małgorzata Bala – Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach, 
opiekunowie: Danuta Lebuda, Katarzyna Głuchowska
• Julia Celej – Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach, 
opiekun: Martyna Kurpiewska
• Alan Kiersztyn – Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach z oddziałami integracyjnymi,
opiekun: Izabella Leśniczuk
• Julia Gruszka – Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach
opiekun: Agnieszka Kamieńska-Ławecka

NAGRODA SPECJALNA
Jakub Dziwulski – Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach z oddziałami integracyjnymi
opiekun: Janina Miazga

W KATEGORII: SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VIII
I miejsce: Dominik Marczak – Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach z oddziałami integracyjnymi
opiekun: Urszula Jońska 
II miejsce: Gabriela Babicz – Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
opiekun: Maciej Turkowski
III miejsce: Mateusz Ługowski
opiekun: Joanna Ługowska
wyróżnienia:
• Krystian Walczuk – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach
opiekun: Jadwiga Omiljan
• Mikołaj Chełminiak – Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach
opiekun: Kinga Kosieradzka
• Michalina Rak
opiekun: Joanna Rak

W KATEGORII: SZKOŁY ŚREDNIE
I miejsce: Oliwia Golwiej
opiekun: Edyta Golwiej
II miejsce: Julia Mościcka – Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
opiekun: Hanna Michalik