MOK

Wyzwanie Kultura w Koronie

Wyzwanie Kultura w Koronie

11 maja rusza nowe wydarzenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach Wyzwanie Kultura w Koronie – trening ducha i ciała!

Skąd pomysł na wyzwanie?
Niełatwy czas kwarantanny zamknął nas w domu. Dostęp do kultury został sprowadzony głównie do działań online, a aktywność fizyczna została mocno ograniczona. I co najsmutniejsze – prawie zupełnie straciliśmy kontakt z Wami, którzy na co dzień korzystacie z oferty Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach – nie ma koncertów, spektakli, sekcje artystyczne nie działają w tradycyjny sposób. Tak powstał pomysł na wyzwanie! Ruszyć z kanapy, aktywizować życie kulturalne oraz być w ciągłym kontakcie! Przecież jak to wszystko się skończy, to musimy być w dobrej formie, zarówno duchowej jak i fizycznej.

Na czym polega wyzwanie?
Na codziennym robieniu treningu ducha i ciała.

Dla kogo przeznaczone jest wyzwanie?
W wyzwaniu może wziąć udział każdy: dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Wyzwanie nie ma ograniczeń co do lokalizacji, ale zachęcamy, aby wzięły w nim udział osoby z Siedlec i okolic, by jako zwycięzcy swobodnie mogli skorzystać z nagrody – o której jeszcze będzie mowa.

Ile trwa wyzwanie?
9 tygodni + KRÓLEWSKI FINAŁ
Są to 3 etapy:
I etap: 11-31 maja 2020
II etap: 1-22 czerwca 2020
III etap: 23 czerwca – 12 lipca 2020
FINAŁ MISTRZÓW: 13-15 lipca 2020

Czego potrzebuję, aby wziąć udział w wyzwaniu?
1. Zeszytu wyzwaniowego – do pobrania w pliku pdf ze strony MOK. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania zeszytu – możesz stworzyć własny, analogiczny do zaproponowanego.
2. Aplikacji do rejestrowania aktywności sportowej np. Endomondo. Jeśli jesteś osobą powyżej 60 r.ż. i nie masz możliwości zainstalowania aplikacji i korzystania z niej możesz codziennie zapisywać swoją aktywność sportową w zeszycie – szczegóły w regulaminie.

Jak dołączyć do wyzwania?
Po zapoznaniu się z regulaminem wyślij swoje zgłoszenie na adres: wyzwaniemok2020@gmail.com lub w wiadomości na fanpage: Wyzwanie Kultura w Koronie, w tytule wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko oraz komunikat: Dołączam do wyzwania. W odpowiedzi otrzymasz instrukcję krok po kroku dotyczącą wyzwania.

Jaka jest nagroda?
Poza dobrą zabawą i aktywnie spędzonym czasem, każdy uczestnik wyzwania, który dotrwa do końca otrzyma dyplom okolicznościowy oraz nagrodę niespodziankę, zaś zwycięzca KRÓLEWSKI FINAŁ otrzyma nagrodę w postaci rocznego vouchera dla siebie i osoby towarzyszącej na WSZYSTKIE wydarzenia organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach!

Dołącz już dziś!!!