Bardzo śmieszne piosenki – recital Katarzyny Żak dla słuchaczy SUTW

20 czerwca 2018 (Środa)
godz. 11:00 14:00

Ostatnie spotkanie Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2017/2018 uświetni koncert Katarzyny Żak z zespołem zatytułowany „Bardzo śmieszne piosenki”

Katarzyna Żak, polska aktorka teatralna i filmowa. Absolwenta PWST we Wrocławiu. Od lat związania z warszawskimi teatrami: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia.

W recitalu „Bardzo śmieszne piosenki” zaprezentowane zostaną teksty Mariana Hemara, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Piotra Bukartyka, Artura Andrusa i Andrzeja Poniedzielskiego. Artystka wykona utwory takie jak: “Filozofia małżeńska”, “Kaziu zakochaj się”, “Taka głupia to już nie jestem” czy “Ziuta z Krosna”. A wszystko po to, aby pokazać widzom  czym tak naprawdę może być piosenka aktorska. Jak przy pomocy piosenki i kilkunastu rekwizytów pokazać różne wcielenia kobiece – od naiwnej blondynki, poprzez matkę, żonę, kochankę do kobiety wampa.

Muzycy: Hadrian Filip Tabęcki – piano, Witold Cisło - gitara basowa, Bartłomiej Krauz – akordeon, Piotr Malicki – gitara.