MOK

Scena mobilna

Scena mobilna

PROFESJONALNA ESTRADA MOBILNA
Oferujemy wynajem sceny mobilnej, idealnej do obsługi medialnej imprez plenerowych. Nasza scena mobilna to profesjonalna estrada wyposażona w zadaszenie w kolorze granatowym i siatki ochronne na plecach sceny i jej bokach w kolorze czarnym. Scena w estradzie mobilnej jest wykonana z profili aluminiowych pokrytych atestowaną, wodoodporną płytą antypoślizgową, która gwarantuje wysoką odporność na obciążenia. Dostęp do sceny ułatwiają 2 komplety schodów z poręczą. Dla bezpieczeństwa estrada jest wyposażona w barierki zabezpieczające boki i tył sceny. Aluminiowe, estetyczne profile pozwalają na zamontowanie urządzeń technologi sceny w różnych konfiguracjach. Mimo swojego mobilnego charakteru, scena po rozłożeniu wygląda estetycznie i profesjonalnie. Sprawia to że, nadaje się ona znakomicie do występów scenicznych, pikników, festynów, koncertów, wieców, spotkań oraz wszelkich innych imprez plenerowych. Scena ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna estrada w atrakcyjnej cenie. Estrada, która zabezpieczy występy przed kaprysami pogody i będzie jednocześnie szybka w montażu oraz komfortowa w użytkowaniu.


PARAMETRY TECHNICZNE ESTRADY

Scena posiada wymagane homologacje w zakresie niepalności, antypoślizgu. Estrada mobilna jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie ma możliwości ustawienia dużej sceny. Znakomitym atutem sceny tego typu jest stosunkowo krótki czas potrzebny na rozłożenie i przygotowanie sceny do występu.


WYMIARY SCENY PO ROZŁOŻENIU:

szerokość - 7,5 m
głębokość - 6,0 m
wysokość - 3,65 m
wysokośc podestów - 1,1 m
garderoba - 4 x 4 m
szerokość całkowita - 15,50 m
wysokość całkowita - 5,10 m


DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE:

powierzchnia sceny - 500 kg/m2
konstrukcja pod nagłośnienie - 450 kg
słupy - 50 kg
dach:
przednie i tylne skrzydło - 350 kg
część środkowa - 1000 kg
(cieżar rozłożony równomiernie)


ESTRADA MODUŁOWA

Zadaszenie w kształcie łukowym wykonane jest z trzech części, co umozliwia dowolną konfigurację modułową estrady. Po bokach estrady mobilnej jest możliwość dobudowania zaplecza przeznaczonego na garderoby (Moduł LG/PG), znajdującego się po bokach sceny o powierzchni 16 m2 każde. Z boku sceny można również ustawić podesty sceniczne o wymiarach 2,0 m x 1,0 m, które umożliwią ustawienie sprzętu nagłaśniającego. Konstrukcja dachów bocznych umożliwia dodatkowo podwieszenie elementów systemu nagłaśniającego.


DOPASUJ WARIANT DO SWOICH POTRZEB

MODUŁ A + PG + LG - wariant podstawowy rozszerzony o dodatkowe dwa moduły garderoby oraz konstrukcje do podwieszenia systemu nagłośnieniowego
MODUŁ A - główny moduł sceny, podesty pod nagłośnienie, siatki ochronne sceny
MODUŁ A + PG lub LG - wariant podstawowy rozszerzony o dodatkowy moduł garderoby z lewej lub prawej strony

Estrada została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami. Zapewnia to bezpieczeństwo i ochronę przed skutkami zjawisk atmosferycznych osobom i sprzętowi na niej się znajdujących. Scena wznoszona i obsługiwana jest przez wykwalifikowaną i przeszkoloną ekpię.


OPCJE DODATKOWE

Opróćz konstrukcji scenicznej oferujemy:
* stanowisko realizatora monitorowego
* stanowisko realizatora frontowego
* lekkie barierki zabezpieczejące (60 mb)
* nagłośnienie i oświetlenie

 

Cenę wynajmu sceny mobilnej ustalamy indywidualnie.
Zapewniamy transport do miejsca przeznaczenia (do 10 km transport bezpłatny, powyżej 10 km według ustalonej stawki za 1 km).


KONTAKT:

tel. 25 794 31 07,
e-mail: promocja@mok.siedlce.pl