Bożena Wojciuk Laureatką Nagrody im. Ludomira Benedyktowicza

01 grudnia 2020 (Wtorek)
Siedlce

Bożena Wojciuk - kierownik i choreograf Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz laureatką Nagrody im. Ludomira Benedyktowicza!!! Nagrodę przyznano za działalność artystyczną, popularyzację i promocję polskiej kultury ludowej oraz pracę z młodzieżą. Gratulacje!!!

Kapituła Nagrodę przyznała również:
- Monice Mikołajczuk - dziennikarce, reportażystce, obecnie redaktor prowadzącej i reportażystce ogólnopolskiego kwartalnika Kraina Bugu” oraz kwartalnika medycznego „Zdrowie w Centrum” - za bogatą działalność publicystyczną oraz popularyzację dziedzictwa kulturowego regionu.
- Andrzejowi Zdrojewskiemu - społecznikowi, regionaliście, rzeźbiarzowi, pasjonatowi motoryzacji (zwłaszcza zabytkowych motocykli) i historykowi z zamiłowania - za działalność patriotyczno-społeczno-humanitarną na rzecz Łukowa i regionu.

Wszystkim Laureatom gorąco gratulujemy!