Casting do Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ

04 września 2023 (Poniedziałek)
godz. 17:00 18:00
Akademia Sztuk "Piękna 7", ul. Pułaskiego 7

FORMACJA TAŃCA NOWOCZESNEGO LUZ powstała w 1991 r., a od 1995 r. działa pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. LUZ jest jednym z najbardziej utytułowanych i renomowanych zespołów tanecznych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tancerze LUZ-u, to wielokrotni mistrzowie świata i Europy oraz zdobywcy kilkuset tytułów mistrzów i wicemistrzów Polski. Jako ambasadorzy polskiej kultury od lat reprezentują nasz kraj i Siedlce na prestiżowych festiwalach i zawodach tanecznych, a także podczas ważnych uroczystości związanych z kulturą i Polską. Sukcesy Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ są wynikiem twórczego działania oraz choreograficznego i organizacyjnego talentu założycielki, kierownika i choreografa Joanny Woszczyńskiej.

Zajęcia odbywają się w Akademii Sztuk "Piękna 7", ul. Pułaskiego 7.

Na casting należy zabrać buty do tańca.
- godz.17:00 – dzieci 8-12 lat
- godz. 18:00 – juniorzy 13-15 lat