MOK

Aktualności

Powrót

Daj się złapać w Sieć Kultury - koncert Małej Orkiestry Dni Naszych

26 lipca 2020 (Niedziela)
godz. 13:00
YouTube MOK

Drogie Dzieci, tęsknicie za wspólnym muzykowaniem? My także! Mamy nadzieje, że już niebawem się zobaczymy, a tymczasem specjalnie dla Was zagrał zespół Mała Orkiestra Dni Naszych! Zobaczcie jaka publiczność towarzyszyła Artystom. Dołączcie do tej wspaniałej drużyny! Zapraszamy do wspólnego śpiewania i zabawy. W specjalnym koncercie dla Was pojawiły się 3 nowe piosenki, które macie okazję usłyszeć jako pierwsi!

„Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” – to motto towarzyszy od 1988 roku zespołowi Mała Orkiestra Dni Naszych. Ich koncerty i płyty to nie tylko zabawa, ale szeroka profilaktyka zgodna z Narodowym Planem Działań na Rzecz Dzieci (zdrowy tryb życia i zwiększanie jakości edukacji poprzez poznawanie świata). Pomysłodawcą idei jest założyciel i lider zespołu, Jerzy Kobyliński, pedagog z wykształcenia, kompozytor i autor całości materiału.

Podczas naszego koncertu online wystąpili w składzie: Jerzy Kobyliński – pedagog, kompozytor, założyciel zespołu, wokalista, gitarzysta; Daniel Narożnik – śpiew, gitara; Rafał Czapliński – śpiew, gitara, harmonijka ustna; Paweł Sulej – akordeon; Łukasz Potera – obój i fortepian i Alicja Dziurdziak – śpiew.

Koncert dostępny będzie od 26 lipca 2020 r. (niedziela), od godz. 13:00 na naszym kanale YouTube -> KLIK

Koncert zrealizowany w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci.