Daj się złapać w sieć kultury - Spotkanie z Krzysztofem Zanussim

23 czerwca 2020 (Wtorek)
YouTube MOK

O tym jak uczynić ze swego życia arcydzieło, jak dobrze przeżyć życie oraz jaka jest rola kultury w życiu człowieka i społeczeństwa będziemy rozmawiać z wybitnym polskim reżyserem, scenarzystą, filozofem, autorek książek, wykładowcą, a przede wszystkim niezwykle mądrym człowiekiem – Krzysztofem Zanussim. Nieoczywiste odpowiedzi i spostrzeżenia na temat otaczającego nas świata, ludzi, sztuki oraz podążania własną drogą.

Zapraszamy młodzież i dorosłych – wszystkich tych, którzy ciekawi są jak uczynić ze swego życia arcydzieło. Film dostępny będzie od wtorku, 23 czerwca, od godz. 18:00 na naszym kanale YouTube -> KLIK

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci”.