MOK

Aktualności

Powrót

Dni Siedlec 2020 - Narodowe Czytanie "Balladyny"

04 września 2020 (Piątek)
godz. 10:30
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” i Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zapraszają już po raz piąty na Narodowe Czytanie na Skwerze przy fontannie. W tym roku przeczytamy „Balladynę” Juliusza Słowackiego, a razem z nami czytać będzie aktorka Katarzyna Glinka, uczniowie siedleckich szkół i członkowie SGL „Witraż”.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne podczas imprez plenerowych

Imprezy plenerowe będą organizowane zgodnie z wytycznymi:
- 1 osoba na 5 m2
- obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust
- każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia i przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia dostępnego poniżej
- przestrzeń dla publiczności w plenerze zorganizowana będzie tak, by publiczność zajmowała miejsca siedzące lub stojące z zachowaniem odstępu zgodnego z przepisami prawa powszechnie obowiązującego oraz wytycznymi GIS obowiązującymi w danym momencie.