Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej - Koncert Laureatów

22 listopada 2018 (Czwartek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Podczas obrad komisji oceniającej prezentacje II Jesiennego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach dnia 14 listopada 2018  roku w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, oceniono 32 podmioty wykonawcze. W konkursie udział wzięło ok. 140 uczestników.

Komisja w składzie:
1. Urszula Chruściel
2. Maria Marlena Uziębło
3. Jarosław Wójcik

wyłoniła laureatów którzy w dn. 22.11.2018 r. o godz. 18.00 wystąpią w Koncercie Galowym:

Laureaci:
· Adrianna Duczek, Inessa Chojecka  – Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach;
· Aleksander Pluta  – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu;
· Zosia Szczepańska z chórkiem – Miejskie Przedszkole nr 20 z OI w Siedlcach;
· Alicja Łuniewska, Blanka Domańska, Lena Danielczuk, Gabriela Ognik – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Dolina” w Siedlcach;
· Wesołe Misie – Przedszkole Niepubliczne „Siódemka” w Siedlcach;
· Starszaki z MP 22 –  Miejskie Przedszkole nr 22  w Siedlcach;
· Igor Zając  –  Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” w Siedlcach;
· Lena Ornowska  -  Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach. Oddział Przedszkolny.
· Leon Herba – Miejskie Przedszkole nr 17  w Siedlcach;
· Natalia Rybicka  – Przedszkole Niepubliczne „Bajkowa Kraina” w Siedlcach;
· ELFYMagdalena Michalak, Kornelia Chromińska – Miejskie Przedszkole nr 27 z OI  w Siedlcach;
· Hanna Dziekanowska, Weronika Kos, Zuzanna Orzełowska, Roksana Kluwa, Łucja Frankowska – Miejskie Przedszkole nr 14 w Siedlcach;