MOK

Aktualności

Powrót

Kabaret SMILE

06 września 2018 (Czwartek)
godz. 17:30 20:30
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

„To się nadaje do kabaretu” to najnowszy program Kabaretu SMILE. W nim właśnie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin, ale nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!". 

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

Bilety w cenie 65/75 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem, rezerwacje pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26, a także na biletynakabarety.pl i kupbilecik.pl.