MOK

Aktualności

Powrót

Karnawałowa LUZtracja 2

11 lutego 2023 (Sobota)
godz. 17:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Karnawałowa LUZtracja to niezwykłe taneczne show w wykonaniu tancerzy Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ i Akademii Tańca LUZ ART.

W czasie tego tanecznego podsumowania roku 2022 Mistrzowie Europy zaprezentują przepiękne, mistrzowskie choreografie autorstwa kierownika zespołu Joanny Woszczyńskiej oraz Katarzyny Popławskiej, Margarity Orzełowskiej, Natalii Jarząb i Bartka Woszczyńskiego.

Podczas koncertu wśród publiczności zostanie przeprowadzona licytacja układów tanecznych, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie 3-letniej Hani Szczepańskiej, chorej na neuroblastomę IV stopnia. Licytacja zostanie przeprowadzona bezpośrednio przed układem, który zatańczą tancerze LUZ. Każdy, kto wygra licytacje po wpłaceniu zadeklarowanej kwoty gotówką bądź na konto Hani na siepomaga.pl (należy pokazać potwierdzenie) dostanie po koncercie piękny certyfikat z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem układu, który wylicytował.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona