MOK

Aktualności

Powrót

Kolędować Małemu - Przesłuchania konkursowe

20 grudnia 2017 (Środa)
godz. 09:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Siedleckie Towarzystwo Samorządowe oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zapraszają na XIII Konkurs Kolęd i Pastorałek „KOLĘDOWAĆ MAŁEMU”

Cel  konkursu:
- upowszechnianie idei kolędowania oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia
- promowanie artystycznej twórczości dzieci i młodzieży

Regulamin konkursu:

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół i przedszkolaków z miasta Siedlce. Przesłuchania konkursowe odbywać się będą w następujących kategoriach:

- Przedszkola
- Szkoły Podstawowe klasy I – III
- Szkoły Podstawowe klasy IV – VI
- Szkoły Podstawowe klasy VII i oddziały gimnazjalne
- Szkoły Ponadgimnazjalne

http://www.ikk.pl/STS/koledowac/karta.htm

Przedszkola mogą zgłosić maksymalnie dwie piosenki zaś szkoły maksymalnie po dwie piosenki w każdej kategorii wiekowej (solista, duet, grupa muzyczna max. do 5 osób).

Piosenki powinny być wykonywane z podkładem muzycznym (tzw. półplayback), a pliki muzyczne należy dołączyć do formularza zgłoszeniowego w formacie mp3 (max 4MB).

Przesłuchania eliminacyjne uczestników konkursu odbędą się, dnia 20 grudnia 2017 roku (środa) - od godz. 9:00 Przedszkola, od godz. 10:30 Szkoły Podstawowe kl. I-III, od godz. 11:30 Szkoły Podstawowe kl. IV-VI od godz. 12:30  Szkoły Podstawowe klasy VII i oddziały gimnazjalne i od godz. 13:30 Szkoły Ponadgimnazjalne, w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

Najlepsi wykonawcy w swoich kategoriach wybrani po przesłuchaniach eliminacyjnych wystąpią w koncercie finałowym w dniu 7 stycznia 2018 roku (niedziela) o godz. 17:00  w sali widowiskowej "Podlasie" Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Sienkiewicza 63.

Zgłoszenia do konkursu (tylko i wyłącznie na formularzu elektronicznym znajdującym się na stronie www.sts-siedlce.pl) powinny zawierać:

Imię i nazwisko wykonawcy (nazwa zespołu), ilość wykonawców, kategoria wiekowa, klasa, nazwa i dane placówki, imię i nazwisko oraz telefon i adres e-mail opiekuna, tytuł utworu, nazwisko autora tekstu i kompozytora, czas trwania występu i wymagania techniczne, oraz ew. zespół muzyczny akompaniujący z podaniem instrumentów oraz imion i nazwisk muzyków lub plik muzyczny w formacie mp3 (max 4MB).

Organizator zapewnia nagłośnienie. Instrumenty muzyczne własne wykonawców.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 14 grudnia 2017 r. wyłącznie na formularzu elektronicznym

Konkurs kolęd - KOLĘDOWAĆ MAŁEMU

Lista wykonawców i kolejność występów zostanie opublikowana do dnia 18 grudnia 2017 r. na stronie www.sts-siedlce.pl.

Najlepsi wykonawcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Regulamin przewiduje również wyróżnienia dla opiekunów.