MOK

Aktualności

Powrót

Koncert Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

19 czerwca 2021 (Sobota)
godz. 17:00 19:30
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Zespół Artystyczny Don Vasyl & Roma powstał w 1987 roku. "Roma" ponieważ trzon zespołu stanowili członkowie legendarnej grupy "Roma", która mogła się poszczycić licznymi tournée po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej paryskiej "Olimpii".

Z czasem Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Wasyl Junior, Elza, Dziani, Liza, Carmen, Petro i wiele innych. Zmieniła się zatem nazwa zespołu na Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni, jednak zespół w dalszym ciągu kultywuje artystyczne tradycje „Romy”.

Podczas koncertu Jedno jest niebo dla Wszystkich usłyszymy słynne przeboje: Ore, Ore, Cyganeczka Zosia, Kocham Cygana Jana, Powiedz tak, Bawmy się, Zabawa słowiańsko-cygańska, Gdzie nasz kolorowy świat, Śpiew to życie, Jak świat światem, Hej! Życie nie jest złe, Jedno jest niebo dla wszystkich, Graj piękny Cyganie, Na dancingu tańczą goście, Hej, tam pod lasem.

Don Vasyl jest twórcą Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku, który odbywa się co roku i stał się imprezą o światowej renomie.

Bilety zakupione w kasie MOK na koncert 14 marca 2020 r. zachowują ważność na koncert o godz. 19:30. W związku z ograniczeniem liczby publiczności i nakazem zajmowania co drugiego miejsca na widowni, numeracja zakupionych wcześniej biletów będzie inna. Prosimy o wyrozumiałość.

Osoby, które bilety kupiły za pośrednictwem kupbilecik.pl otrzymają od portalu informację drogą mailową.

Ostatnie bilety w cenie 80 zł i 65 zł (dla słuchaczy SUTW i osób z Kartą Senior 65+) do nabycia w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63!!!
 Liczba miejsc ograniczona.

Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.


Procedury sanitarne w sali widowiskowej "Podlasie" -> KLIK