MOK

Aktualności

Powrót

Koncert Grupy Muzycznej Limbos pt. "Klimaty Muzyki Polskiej"

14 kwietnia 2023 (Piątek)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Zapraszamy na koncert Grupy Muzycznej Limbos pt. „Klimaty Muzyki Polskiej”. To kolejny, siedemnasty już, program z cyklu „Tematy muzyczne, których słucha świat”.

Zespół zaprezentuje znane polskie utwory muzyki dawnej, filmowej, jazzowej i popularnej w wersji instrumentalnej oraz chętnie słuchane piosenki współczesne w autorskich aranżacjach. Usłyszymy m.in. „Podróż za jeden uśmiech”, „Tango Milonga” oraz utwory z repertuaru Sanah, Dawida Podsiadło czy Baranowskiego.

Koncerty Grupy Muzycznej Limbos to autorskie opracowania i ciekawe aranżacje, fantastycznie zaprezentowane przez doświadczonych muzyków, które zadowolą w stu procentach każdego słuchacza. Zawsze grają z wielką pasją, wkładając muzyczne serca w perefkcyjnie wykonanie wybranych utworów z historii muzyki polskiej.

Grupa Muzyczna Limbos wystąpi w składzie:
Wiesław Miadziółko – perkusja, lider
Leszek Kowalik – śpiew,
Piotr Franczuk – gitara,
Grzegorz Matwiejczyk – syntezator.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.