MOK

Aktualności

Powrót

Koncert "Happysad Inaczej"

11 marca 2023 (Sobota)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Było tak samo, będzie inaczej. Zespół Happysad, weteran klubowych sal koncertowych, zmienia taktykę i tej wiosny pojawi się w dziesięciu miastach z koncertami pod nazwą Happysad Inaczej. Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie zespołu?

Ona nie będzie do końca nowa. To wciąż ten sam zespół i jego piosenki. Fakt, zaprezentujemy je inaczej, bo większość uległa lekkiemu przearanżowaniu i uwidoczniło się w nich drugie dno. Będą zagrane lżej, ciszej, intymniej, bez hałasu przesterów, blach perkusji, całego rockowego anturażu, dlatego proponujemy słuchaczom miejsca siedzące, aby na spokojnie i komfortowo mogli wsłuchać się w ich nowe brzmienie – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Będziemy chcieli też poopowiadać o granych utworach, pouprawiać swoisty storytelling, więc koncert może przybrać formę przyjacielskiego spotkania i miłej pogadanki w zupełnie nowej, bardzo klimatycznej scenografii. Bardzo nam na tym zależy – dodaje Kuba Kawalec, wokalista i autor tekstów.

Bilety w cenie 130 zł (Parter) i 120 zł (Balkon) w przedsprzedaży do 28 lutego oraz 140 zł (Parter) i 130 zł (Balkon) od 1 marca do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

fot. Mateusz Wojnar