Koncert Jakuba Uziębło pt. "Ikony Muzyki"

08 września 2024 (Niedziela)
Park Aleksandria

Zapraszamy do Parku Aleksandria na niesamowitą muzyczną podróż! Usłyszymy piosenki, które kształtowały całe pokolenia, a wszystko to w oryginalnych, autorskich interpretacjach, które zaskoczą niejednego melomana. Będzie to swoista fuzja różnych gatunków i stylistyk muzycznych.

Wystąpią: Jakub Uziębło – fortepian, Mateusz Lewandowski – bas, Szymon Froń – perkusja, Radosław Stojda – gitara, Anna Kowalewska – śpiew.

Zadanie pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.