MOK

Aktualności

Powrót

Koncert Raya Wilsona "Genesis Classic"

19 listopada 2017 (Niedziela)
godz. 18:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Ray Wilson - były wokalista GENESIS podczas koncertu zaprezentuje zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał, w tym kompozycje ze swoich najnowszych albumów.

Rok 2016 był dla Raya Wilsona bardzo owocny, na rynku pojawiły się aż dwa nowe albumy artysty - akustyczny "Song for a friend" oraz "Makes me think of home" o brzmieniu bardziej elektrycznym. Albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości szkota ale przede wszystkim wielkich przebojów jak  np. "Another day in paradise", "Mama", "Land of confusion", "Follow you follow me" czy "Congo".

Ray Wilson został wyróżniony przez "Classic Rock Magazin" jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 70 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz w cenie 80 zł godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.