MOK

Aktualności

Powrót

Koncert Zespołu Wokalnego Art Styl "Jeszcze w zielone gramy..."

17 września 2020 (Czwartek)
godz. 18:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Zespół Wokalny Art Styl zaprasza na koncert, w czasie którego usłyszymy lubiane utwory znane z polskiej estrady, w pięknej, kobiecej interpretacji. Art Styl to 10 głosów, 10 różnych muzycznych osobowości, które potrafią w niezwykły sposób stworzyć wspaniały klimat oraz zaangażować do wspólnego śpiewania publiczność w każdym wieku.

Koncert przygotowany pod kierunkiem artystycznym Urszuli Chruściel, z akompaniamentem na fortepianie Marcina Chojeckiego.

Zespół Wokalny Art Styl od 2015 roku pracuje w ramach Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Daj się złapać w sieć kultury”, dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura w sieci”.

Darmowe zaproszenia do obioru w kasie MOK w budynku "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w sali widowiskowej "Podlasie" -> KLIK