MOK

Aktualności

Powrót

Koncert zespołu Metafox

13 września 2024 (Piątek)
godz. 20:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Metafox powraca do Siedlec z nową muzyką i powiększonym składem. Koncerty w rodzinnym mieście są dla zespołu szczególnym wydarzeniem, tym bardziej, że odbędzie się w miejscu, w którym MFX zaczynał przygodę z koncertowaniem, czyli sali „Podlasie”. Zespół zaprezentuje zarówno długo przygotowywany nowy materiał, jak również utwory z poprzednich płyt – „Causal Loop” i „Immobilize”.

Koncert ten to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów progresywno- jazzowych terytoriów jak również fanów gitary – zważywszy na szeroką paletę inspiracji słyszalnych w muzyce Metafox.

Metafox to zespół grający muzykę z pogranicza modern fusion, założony przez perkusistę Bartosza Sawickiego i gitarzystę Michała Franczuka w 2016 roku w Siedlcach. W 2019 roku zespół wydał debiutancki album pod tytułem „Causal Loop”, a w 2020 roku doceniony nie tylko w Polsce „Immobilize”. Przez lata Metafox miał okazję zagrać wiele koncertów i festiwali w całej Polsce, dzieląc scenę z takimi artystami jak David Cross Band czy australijski The Omnific. Koncerty Metafox to połączenie gitarowego grania, przestrzeni i elektroniki, gdzie zarówno entuzjaści spokojnych nastrojów jak energetycznej muzyki znajdą coś dla siebie.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.