MOK

Aktualności

Powrót

Koncert zespołu Niekompletni "Ile deszczu złapanego w palce"

20 października 2022 (Czwartek)
godz. 19:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Zespół Niekompletni to projekt, którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. Aleksandrii, Wawrzyna Siedleckiego i Nagrody Złotego Jacka. Skład zespołu zmienia się często, ale zawsze jest to grono młodych i niezwykle utalentowanych wokalistów i muzyków. Repertuar Niekompletnych to przede wszystkim piosenka literacka, poezja śpiewana i szeroko rozumiana muzyka z kręgu „Krainy łagodności”.

Podczas koncertu zatytułowanego „Ile deszczu złapanego w palce”, na który zapraszamy 20 października do Sali Białej, w zespole zadebiutują nowi wokaliści: Julia Hawryluk, Aleksandra Pawlusiewicz i Szymon Dzikowski. Oczywiście usłyszymy także doskonale znane już siedleckiej publiczności Karinę Szurek i Karolinę Maciejuk. Akompaniował im będzie zespół w składzie: Natalia Kosnowska – fortepian, Małgorzata Grochowska-Szweda – skrzypce, Michał Klimiuk – instrumenty perkusyjne, Piotr Posiadała – gitara, Maciej Turkowski – gitara.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.