MOK

Aktualności

Powrót

Koncert zespołu Niekompletni pt. "Układamy świat na nowo"

12 kwietnia 2023 (Środa)
godz. 19:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Zespół Niekompletni to projekt, którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. Aleksandrii, Wawrzyna Siedleckiego i Nagrody Złotego Jacka. Skład zespołu zmienia się często, ale zawsze jest to grono młodych i niezwykle utalentowanych wokalistów i muzyków.

Podczas koncertu zatytułowanego „Układamy świat na nowo”, który odbędzie się 12 kwietnia w Sali Białej, wysłuchamy najpiękniejszych utworów z gatunku poezji śpiewanej i szeroko rozumianej muzyki z kręgu „Krainy łagodności”. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek.

Niekompletni wystąpią w składzie: Karolina Maciejuk – śpiew, Aleksandra Pawlusiewicz – śpiew, Szymon Dzikowski – śpiew, Julia Hawryluk – śpiew, flet, Urszula Chojecka – śpiew, skrzypce, Damian Kryński – instrumenty klawiszowe, Piotr Posiadała – gitara, Maciej Turkowski – gitara.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.