MOK

Aktualności

Powrót

Koncert zespołu Ponad Chmurami

27 maja 2023 (Sobota)
godz. 19:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Zapraszamy na koncert zespołu Ponad Chmurami, podczas którego usłyszą Państwo autorskie kompozycje artystów do wierszy polskich poetek – Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan i Hanny Woś-Dewińskiej z najnowszej autorskiej płyty zespołu, której premiera odbyła się w czerwcu 2021 roku. Nad płytą tą patronat medialny objęło Radio Opole i Radio Poznań. Zespół wykona także utwory Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena w polskich tłumaczeniach.

Ponad Chmurami wciąż przemierza koncertowe szlaki, spotykając się z szerokim gronem słuchaczy na terenie całego kraju. W zgromadzonej publiczności wyzwalają naturalne emocje, prowadząc przez repertuar tak, aby poruszyć, wzbudzić nostalgię, by ostatecznie pozostawić słuchacza z radością i wesoło brzmiącym refrenem na ustach.

Historia zespołu sięga dziesięciu lat. Ponad Chmurami wystąpił jako gość specjalny na Międzynarodowym Festiwalu im. Bułata Okudżawy, gdzie ich występ zachwycił m.in. żonę Bułata Okudżawy. Są także laureatami wielu konkursów z nurtu piosenki poetyckiej, m.in. 1. miejsca i nagrody publiczności na Festiwalu Danielka 2022. Poza występami na terenie całej Polski mają na swoim koncie wydanych kilka płyt CD, w tym najnowszą „Czas nic nie zmienił”, wydaną w łódzkim wydawnictwie Dalmafon.

Bilety w cenie 50 zł w przedsprzedaży oraz 60 zł w dniu koncertu do nabycia online na
• bilety.mok.siedlce.pl - KLIK
• Stage24.pl - KLIK
• Biletyna.pl - KLIK
• KupBilecik.pl - KLIK

oraz
• w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 i godzinę przed koncertem w Sali Białej
• Alltravel.pl, Bp. Świrskiego 40
• Księgarnia Książnica, ul. Piłsudskiego 6