MOK

Aktualności

Powrót

Koncerty z cyklu "Spotkania z muzyką. Małe Filharmonie"

12 maja 2022 (Czwartek)
godz. 08:30 9:45 11:00 12:15
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

"Spotkania z muzyką. Małe filharmonie" to całoroczny program edukacji muzycznej przeznaczony dla dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych w wykonaniu Artystów Filharmonii Narodowej w Warszawie. 12 maja zapraszamy na koncerty "Zaczęło się w hybrydach" i "Na dobry humor – jazz".

W tym sezonie kontynuujemy opowieść o fenomenie jazzu, tym razem polskiego. W programie znajdą się utwory o różnorodnej stylistyce, opowiadające o rozwijającej się scenie polskiego jazzu od początków działalności warszawskiego klubu Hybrydy poprzez twórczość Krzysztofa Komedy, Zbigniewa Namysłowskiego, aż po współczesnych artystów. Mamy nadzieję, że muzyka w wykonaniu wokalistki z towarzyszeniem tria dostarczy naszym słuchaczom niezapomnianych wrażeń.

Młodszych melomanów zaprosimy do kolorowego świata jazzowych piosenek. Z różnych rytmów, melodii i barw ułożymy opowieść, w której nie zabraknie zagadek i dźwiękowych zabaw, jakie z pewnością ucieszą i zainteresują naszą publiczność, bo jazz to wielka przygoda dla wykonawców i słuchaczy!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W roku szkolnym 2021/2022 proponujemy godziny: 8:30, 9:45, 11:00, 12:15 dla szkół podstawowych oraz dla przedszkoli. Wszystkie spotkania odbędą się w czwartki, w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Pułaskiego 6. Bilet na 1 koncert – 10 zł za osobę. Opiekunowie GRATIS! Rezerwacja biletów: tel. (025) 794 31 28, kom. 668 398 703 – instruktor Magdalena Czmoch. Liczba miejsc ograniczona!!!

Kolejny koncert:

2 czerwca 2022 r. – W teatrze muzycznym: Królowa Śniegu – opera na podstawie baśni H. Ch. Andersena