MOK

Aktualności

Powrót

Koncerty z cyklu "Spotkania z muzyką. Małe Filharmonie"

15 czerwca 2023 (Czwartek)
godz. 08:30 9:30 10:30 11:30
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Filharmonia Narodowa w Warszawie zapraszają na kolejny cykl koncertów pt. „Spotkania z muzyką. Małe filharmonie”. Jest to całoroczny program edukacji muzycznej przeznaczony dla dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych w wykonaniu Artystów Filharmonii Narodowej w Warszawie. Na kolejne koncerty zatytułowane „W królestwie trolli” i „Muzyka północy” zapraszamy 15 czerwca.

Tym razem weźmiemy udział w wyprawie na Północ – do Norwegii, Danii i Szwecji. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z muzyką skandynawskich kompozytorów oraz niezwykle ciekawą kulturą ich ojczyzn. Z młodzieżą porozmawiamy o mitologii nordyckiej i wikingach, a z najmłodszymi słuchaczami o baśniach Andersena i… królestwie trolli!

Naszymi przewodnikami po tym fascynującym zakątku świata będzie czworo artystów, grających na klarnecie, skrzypcach, wiolonczeli i fortepianie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2022/2023 proponujemy godziny: 8:30, 9:30, 10:30, 11:30 dla szkół podstawowych oraz dla przedszkoli. Wszystkie spotkania odbędą się w czwartki, w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Pułaskiego 6. Bilet na jeden koncert – 10 zł za osobę. Opiekunowie gratis. Rezerwacja biletów: tel. (025) 794 31 28, kom. 668 398 703 – instruktor Magdalena Czmoch. Liczba miejsc ograniczona.