Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego - wyniki

26 maja 2021 (Środa)
Miejski Ośrodek Kultury

Miło nam poinformować, że komisja oceniająca nagrania do eliminacji miejskich XXXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach wyłoniła Laureatów.

Komisja w składzie: Halina Tunkiewicz, Joanna Janus, Krzysztof Tomaszewski obejrzała nagrania 34 osób – uczniów siedleckich szkół podstawowych i wyłoniła laureatów:

I miejsce - Jakub Karolak

Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach
III miejsce - Karolina Krasnodębska
Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach

Wszystkim uczestnikom eliminacji miejskich serdecznie dziękujemy za udział. Na adresy mailowe szkół zostaną wysłane dyplomy za udział w konkursie.

Laureatów oraz osoby wyróżnione zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6 w dniach 2 i 4 czerwca 2021 r. w godz. 10.00-15.00.

Ponadto laureaci (miejsca I-III) biorą udział w finale XXXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego. O formie, w jakiej odbędzie się finał konkursu – w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią – zdecydujemy w terminie późniejszym (nie później niż do 7 czerwca br.).

W przypadku realizacji finału w formie stacjonarnej – z laureatami eliminacji miejskich i powiatowych spotkamy się w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach (ul. Pułaskiego 6) 15 czerwca (wtorek) o godz. 10.00.

W sytuacji, gdy finał odbędzie się w formie on-line, wyniki opublikujemy na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach najpóźniej do 18 czerwca 2021 r.