MOK

Aktualności

Powrót

LUZTRACJA 2021 - Karnawałowa Rewia Tańca FTN LUZ, ATT LUZ, Akademii Tańca LUZ ART

26 lutego 2022 (Sobota)
godz. 17:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Uwaga!!! Bilety zakupione na 28 stycznia zachowują ważność!!!

LUZTRACJA 2021
to niezwykła Karnawałowa Rewia Tańca, podczas której wystąpią tancerze Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ i Akademii Tańca LUZ ART (grupa Jazz B). Podczas tego tanecznego podsumowania roku 2021, finaliści Mistrzostw Świata i uczestnicy ostatniej edycji programu Mam Talent emitowanego w telewizji TVN, zaprezentują przepiękne, mistrzowskie choreografie autorstwa kierownika zespołu Joanny Woszczyńskiej, Bartka Woszczyńskiego i Katarzyny Popławskiej.

Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ powstała w 1991 r. przy Osiedlowym Klubie Rafa, a od 1995 r. działa pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. LUZ jest jednym z najbardziej utytułowanych i renomowanych zespołów tanecznych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tancerze LUZ-u, to wielokrotni mistrzowie świata i Europy oraz zdobywcy kilkuset tytułów mistrzów i wicemistrzów Polski. Jako ambasadorzy polskiej kultury od lat reprezentują nasz kraj i Siedlce na prestiżowych festiwalach i zawodach tanecznych, a także podczas ważnych uroczystości związanych z kulturą i Polską. Podbili serca publiczności na trzech kontynentach, występując w takich krajach jak: Rosja, Kanada, USA (Nowy Jork, Broadway), Słowenia, Niemcy (m.in. w Monachium na Festiwalu Kultury Polsko-Niemieckiej), Austria, Słowacja, Włochy, Ukraina, Czechy, Norwegia, Francja (Paryż, Instytut Polski), Węgry, Gibraltar, czterokrotnie w Japonii.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na stronie bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 i godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, liczba miejsc w sali jest limitowana. Powyżej przewidzianego prawem limitu, bilety możemy sprzedawać wyłącznie osobom zaszczepionym przeciw COVID-19 i posiadającym wymagany prawem dokument - Unijny Certyfikat COVID, zaświadczenie o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19, uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r.

Osoby spełniające powyższe warunki, proszone są o wybranie biletu z dopiskiem „Certyfikat Covid”. Wybór jest dobrowolny, a każdy Widz może wybrać dowolne miejsce na sali. Kupując bilet z dopiskiem „Certyfikat Covid”, widz wyraża zgodę na okazanie certyfikatu przed wejściem na salę. Żadne informacje zawarte w certyfikacie nie są zbierane.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 14 grudnia 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 2311).