MOK

Aktualności

Powrót

Letnie wirowanie - koncert ZPiT ZS "Chodowiacy"

04 czerwca 2022 (Sobota)
godz. 18:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

W 2022 roku Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. Alicji Siwkiewicz obchodzi swoje 50-lecie. Jest najdłużej nieprzerwanie funkcjonującą grupą artystyczną w Siedlcach. Koncertem „Letnie wirowanie”, który jest podsumowaniem sezonu 2021-2022, zespół rozpoczyna swoje uroczystości jubileuszowe.

Czerwcowy koncert to prezentacja obecnie pracujących grup młodych artystów. W programie znajdą się polskie tańce narodowe i suity z wielu regionów Polski. Na scenie wystąpią trzy grupy wykonawców oraz kapela.

Wszystkich sympatyków i oldbojów, których, mamy nadzieję sprowokować do wspomnień i wzruszeń i braw, zapraszamy na widownię.

Natomiast we wrześniu odbędą się koncerty galowe, do udziału w których zapraszamy byłych członków zespołu. Zapraszamy do śledzenia informacji na ten temat w mediach i na facebooku Zespołu „Chodowiacy”.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.