Ludzie... i miejsca prawdziwe - wykład Bogusława Skarusa dla słuchaczy SUTW

24 stycznia 2018 (Środa)
godz. 11:00 14:00

O pasji podróżowania, o spotkaniach z ludźmi i różnorodności świata opowie na spotkaniu ze słuchaczami SUTW, Bogusław Skarus, siedlczanin, wieloletni animator kultury i pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury, podróżnik, artysta fotografik.

Z aparatem przemierzył pięć kontynentów. Uwiecznił wiele pięknych miejsc, chwil i ludzi. W swoich zbiorach ma fotorelacje z codziennego życia oraz pięknych scenerii m.in. takich krajów jak: Armenia, Austria, Birma, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Czechy, Ekwador, Finlandia, Francja, Gruzja, Holandia, Indie, Kambodża, Kolumbia, Laos, Mongolia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Peru, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajlandia, Ukraina, Wenezuela, Węgry, Włochy.

Swoją pasją dzieli się w czasie spotkań z młodzieżą w szkołach, w ośrodkach kultury oraz w uniwersytetach trzeciego wieku.

W 2016 wydal album pt. „Ludzie …i miejsca prawdziwe”, który jest zbiorem fotografii z dotychczasowych podróży.