MOK Summer Music Festival - B6

20 sierpnia 2020 (Czwartek)
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą. Podczas piątego koncertu, 20 sierpnia, zagra zespół B6.

Zespół powstał w 2017 roku w Lublinie. Jest syntezą czterech osobowości, z której powstał związek kompleksowy o muzycznych właściwościach.  Przez dźwięki wyrażają swoje poglądy na świat i przekazują słuchaczom solidną dawkę emocji.  Gatunkowo B6 to crossover pop-rock. Zadebiutowali na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych „Krótkie Spięcie”, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, gdzie zajęli pierwsze miejsce.

Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce i wydać debiutanckie EP „Obecność”, które spotkało się z dobrym przyjęciem krytyki i słuchaczy. Ich singiel „Okulary” dotarł do pierwszego miejsca w notowaniu „Lublista” Polskiego Radia Lublin. Występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Myslovitz, LemON czy TGD. Ostatnio zagrali także w Studio Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie oraz antenowy koncert w studio im. Budki Suflera Radia Lublin.

Skład zespołu:
Martyna Sabak – wokal
Kuba Stasikowski – gitara
Arek Borzęcki – bas
Piotrek Karczewski – perkusja

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne podczas imprez plenerowych

Imprezy plenerowe będą organizowane zgodnie z wytycznymi:
- 1 osoba na 5 m2
- obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust
- każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia i przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia dostępnego poniżej
- przestrzeń dla publiczności w plenerze zorganizowana będzie tak, by publiczność zajmowała miejsca siedzące lub stojące z zachowaniem odstępu zgodnego z przepisami prawa powszechnie obowiązującego oraz wytycznymi GIS obowiązującymi w danym momencie.