MOK

Aktualności

Powrót

MOK Summer Music Festival - Barfly Akustik

27 sierpnia 2020 (Czwartek)
godz. 19:00
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

UWAGA!!! KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W SALI BIAŁEJ!

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą. Na szósty koncert zapraszamy 27 sierpnia, a wystąpi zespół Barfly Akustik.

Barfly Akustik to warszawski zespół muzyczny poruszający się w klimatach z pogranicza alternatywnego popu i rocka. Zespół tworzą Filip Boczek (gitara i wokal), Paweł Czerwiński (cajon, instrumenty perkusyjne) oraz Rafał Kłoś (wokal).

Muzyka Barfly Akustik jest wypadkową licznych inspiracji i doświadczeń muzycznych z przeszłości. W latach 2008-2018, muzycy działali w hard rockowym siedleckim zespole Midway, którego muzykę można śmiało określić jako potężną dawkę gitarowego grania, połączoną z solidną sekcją oraz energetycznym wokalem i polskimi tekstami. Grupa ta występowała na wielu koncertach oraz dzieliła scenę z uznanymi polskimi kapelami, między innymi z Acid Drinkers, Turbo, Proletaryat, Ira czy Mech. Natomiast perkusista Paweł Czerwiński występował również w innym warszawskim zespole rockowym – Fix The Man, z którym miał okazję występować przed I Am Giant.

Obecnie Barfly Akustik pracuje nad pierwszym pełnoprawnym wydawnictwem płytowym.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w Sali Białej -> KLIK