MOK

Aktualności

Powrót

MOK Summer Music Festival - Piosenka Poetycka Klasycznie + LIVESTREAM

30 sierpnia 2020 (Niedziela)
godz. 19:00
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy Fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż siedem koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą. Ostatni koncert Festiwalu odbędzie się 30 sierpnia, a będzie to Piosenka Poetycka Klasycznie – koncert Grupy Piosenki Poetyckiej i Kwartetu Smyczkowego Aleksandria.

Tradycyjnie na zakończenie naszego letniego festiwalu wystąpi Grupa Piosenki Poetyckiej, prowadzona przez Macieja Turkowskiego. Tym razem we wspólnym koncercie z Kwartetem Smyczkowym Aleksandria. Usłyszymy autorskie kompozycje Macieja Turkowskiego zaaranżowane przez Piotra Grabowicza.

Osoby, które nie będą mogły być z nami podczas koncertu na Skwerze przy fontannie, razem z Film Shot zapraszamy na transmisję live na naszym kanale YouTube.

Wystąpią:
Grupa Piosenki Poetyckiej w składzie:
Anna Przedlacka – śpiew,
Olga Jagieło – śpiew,
Damian Kryński – instrumenty klawiszowe,
Mateusz Mazurek – gitara,
Maciej Turkowski – gitara.

Kwartet Smyczkowy Aleksandria w składzie:
Piotr Grabowicz – kierownik artystyczny, I skrzypce,
Dariusz Rytel – II skrzypce,
Katarzyna Wasińska – altówka,
Edyta Koć – wiolonczela.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne podczas imprez plenerowych

Imprezy plenerowe będą organizowane zgodnie z wytycznymi:
- 1 osoba na 5 m2
- obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust
- każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia i przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia dostępnego poniżej
- przestrzeń dla publiczności w plenerze zorganizowana będzie tak, by publiczność zajmowała miejsca siedzące lub stojące z zachowaniem odstępu zgodnego z przepisami prawa powszechnie obowiązującego oraz wytycznymi GIS obowiązującymi w danym momencie.