MOK

Aktualności

Powrót

MOK Summer Music Festival 2022 – Agnieszka Skup

18 sierpnia 2022 (Czwartek)
godz. 19:00
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

Tradycyjnie Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż sześć koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą.

Agnieszka Skup jest obdarzoną niezwykłym głosem młodą wokalistką, o której talencie siedlecka publiczność niejednokrotnie miała już okazję się przekonać. Można było ją usłyszeć podczas kilku edycji Siedleckiej Fali Bluesa czy Gitariady, gdzie występowała z zespołami Blues Project oraz Aga Skup i Przyjaciele. Regularnie bierze udział w imprezach poetycko-muzycznych organizowanych przez Siedlecką Grupę Literacką „Witraż”. W trakcie swojej działalności artystycznej dała się poznać jako wykonawczyni szeroko pojętej muzyki rozrywkowej polskiej i zagranicznej, zaczynając od Anny German, Ewy Demarczyk, Janis Joplin, Amy Winehouse po współczesnych wykonawców.

Koncert podczas MOK Summer Music Festival 2022 będzie niezwykle energetyczny. W wykonaniu Agnieszki usłyszymy utwory rockowe, hardrockowe, bluesowe oraz jej autorskie kompozycje. Towarzyszył będzie Agnieszce zespół w składzie: Wioletta Skup – instrumenty klawiszowe, flet, Michał Skup – gitara, Jacek Zdanowski – gitara basowa, Grzegorz Baran – perkusja.

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63.

Festiwal dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022  w ramach Kampanii Społecznej Pozwól sobie na eMOCje.