MOK

Aktualności

Powrót

MOK Summer Music Festival 2022 – Elwira Duczek & Ambitus Band

25 sierpnia 2022 (Czwartek)
godz. 19:00
Skwer im. Konstantego Domagały, ul. Pułaskiego 6

Tradycyjnie Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza w sierpniu na cykl koncertów na Skwerze przy fontannie. W tym roku w ramach MOK Summer Music Festival odbędzie się aż sześć koncertów! Gwarantujemy, że każdy z nich będzie niezapomnianą muzyczną ucztą.

Podczas piątego koncertu w ramach MOK Summer Music Festival 2022 wystąpi Elwira Duczek i zespół Ambitus z koncertem ponadczasowych polskich przebojów. W programie znajdą się piosenki, które królowały na parkietach tanecznych przez minione dekady drugiej połowy XX wieku, z repertuaru m.in.: Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz, Krzysztofa Krawczyka, Ireny Santor i innych.

Wszystko to w wykonaniu znakomitych muzyków: Elwiry Duczek – śpiew, Janusza Maleńczuka – perkusja, śpiew, Krzysztofa Chromińskiego – instrumenty klawiszowe, Marka Matwiejczyka – gitara basowa, Tomasza Rogalskiego – saksofony i Andrzeja Maleńczuka – gitary.

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63.

Festiwal dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022  w ramach Kampanii Społecznej Pozwól sobie na eMOCje.