Młody Wirtuoz

19 maja 2018 (Sobota)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

W grudniu ubiegłego roku w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbył się koncert absolwentki Siedleckiej Szkoły Muzycznej, pianistki Joanny Różewskiej. Jej droga zawodowa zaczęła się od ciężkiej, mozolnej pracy nad klawiaturą fortepianu, przez liczne festiwale, dalsze kształcenie, aż do występów solowych i orkiestrowych na całym świecie.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach zapraszają na V już edycję koncertu z cyklu: „Młody Wirtuoz”. To koncert specjalny, promujący najzdolniejszych uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, dyplomantów i laureatów wielu konkursów muzycznych. Każdy z nich ma szansę, by zabłysnąć na scenach muzycznych całego świata.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.