MOK

Aktualności

Powrót

Niekompletni - koncert "Pójdźcie za naszą gwiazdą"

09 stycznia 2022 (Niedziela)
godz. 18:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Zespół Niekompletni zaprasza na pierwszy koncert w nowym roku. W programie zatytułowanym „Pójdźcie za naszą gwiazdą” znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.

Niekompletni wystąpią w składzie:
Karina Szurek – śpiew,
Karolina Maciejuk – śpiew,
Gabriela Wnorowska – śpiew,


Małgorzata
Grochowska – skrzypce,
Łukasz Dymowski – instrumenty perkusyjne,
Maciej Turkowski – gitara.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, liczba miejsc w sali jest limitowana. Powyżej przewidzianego prawem limitu, bilety możemy sprzedawać wyłącznie osobom zaszczepionym przeciw COVID-19 i posiadającym wymagany prawem dokument - Unijny Certyfikat COVID, zaświadczenie o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19, uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r.

Osoby spełniające powyższe warunki, proszone są o wybranie biletu z dopiskiem „Certyfikat Covid”. Wybór jest dobrowolny, a każdy Widz może wybrać dowolne miejsce na sali. Kupując bilet z dopiskiem „Certyfikat Covid”, widz wyraża zgodę na okazanie certyfikatu przed wejściem na salę. Żadne informacje zawarte w certyfikacie nie są zbierane.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 14 grudnia 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 2311).