MOK

Aktualności

Powrót

ONLINE! XXV Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

25 maja 2021 (Wtorek)
godz. 23:59
Siedlce

Wyniki w kategorii PLASTYKA - KLIK
Wyniki w kategorii TWÓRCZOŚĆ LITERACKA - KLIK

Pokonkursowa wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych czynna będzie w Galerii "w Bramie",              ul. Pułaskiego 7, od 20 maja do 1 czerwca 2021 r.

Opiekunów nienagrodzonych uczestników, którzy chcą otrzymać dyplom za przygotowanie do Festiwalu, prosimy o kontakt z Iwoną Jastrzębską - tel. 25 794 31 25.


Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież z Siedlec do udziału w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2021. Udział w Festiwalu daje możliwość młodym, zdolnym siedlczanom prezentacji swojego dorobku artystycznego, popularyzacji swojej twórczości oraz wymiany doświadczeń i pomysłów w dziedzinie plastykipiosenkiliteraturytańca i teatru. Szczegółowy regulamin i karty zgłoszeń dostępne tutaj - KLIK.

Patronat na Festiwalem objął Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami XXV Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej Siedlce 2021 odbędzie się w formie online!!!

Warunkiem udziału w Festiwalu jest wypełnienie i przesłanie elektronicznej karty zgłoszenia.

Nagrania z występami w kategoriach PIOSENKA, TANIEC, TEATR należy wysłać przy użyciu platformy WETRANSFER na adres festiwal.siedlce@gmail.com.
 Nazwa pliku musi zawierać: imię, nazwisko, nazwę zespołu, kategorię np. taniec, kategorię wiekową (przykład: Piosenka_Jan_Kowalski_IV-VIII, w przypadku teatru/tańca: teatr_wesołe_smyki_ przedszkola). Zasady zgłoszeń do kategorii PLASTYKA i TWÓRCZOŚĆ LITERACKA pozostają takie same.

Nowe terminy zgłoszeń:
* plastyka, twórczość literacka – 5 maja 2021 r.
* piosenka, taniec, teatr – 25 maja 2021 r.

Nagrody wręczane będą indywidualnie.

Filmy do oceny mogą być nagrywane przy użyciu zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku. Filmy muszą spełniać następujące, minimalne warunki techniczne:
* dopuszczalne formaty pliku: mp4, avi, mov;
* rozdzielczość wideo: optymalnie 1920x1080 pikseli, minimum 1280x720 pikseli;
* pozioma orientacja obrazu;
* niedopuszczalne są ingerencje w nagranie w postprodukcji: montaż, edycja obrazu, edycja dźwięku, zmiana podkładu muzycznego;
* dźwięk i obraz w nagraniu powinien być możliwie najlepszy, bez zniekształceń, wyraźny, bez szumów, trzasków i pobocznych rozmów;
* maksymalny rozmiar pliku – 2GB;
* nagranie musi rozpoczynać się zapowiedzią z nazwą zespołu lub imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz nazwą placówki oświatowej.

Szczegółowe informacje o Festiwalu:
Iwona Jastrzębska, tel. 25 794 31 25

Sekretariat Festiwalu:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 63