MOK

Aktualności

Powrót

Odprawa wolontariuszy WOŚP

28 stycznia 2023 (Sobota)
godz. 12:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Uwaga wolontariusze! Trwają przygotowania w siedleckim Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który działa jak co roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Wolontariusze z całej Polski łączą się, aby zbierać do puszek na jeden cel – tym razem na walkę z sepsą. Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Finał dla wszystkich – małych i dużych. Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Wszystkich zarejestrowanych wolontariuszy zapraszamy po odbiór puszek i identyfikatorów 27 stycznia w godz. 15:00-20:00 i 28 stycznia w godz. 12:00-16:00 do sali widowiskowej „Podlasie”, przy ul. Sienkiewicza 63. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z opiekunem. Podczas odprawy wolontariuszy, będzie można także zakupić wośpowe koszulki i przypinki.

Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji. Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się zorganizować wspaniały Finał.