Orszak Trzech Króli

06 stycznia 2023 (Piątek)
Siedlce

Od 2014 roku Fundacja Nasza Szkoła razem z Katolicką Szkołą Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki organizuje Orszak Trzech Króli w Siedlcach. Jest to wydarzenie religijno-kulturalnym, które dedykowane jest dla lokalnej społeczności. Wydarzenie to gromadzi co roku kilka tysięcy Siedlczan, dlatego do współpracy zaproszone są liczne szkoły, parafie, organizacje i ludzie dobrej woli, którzy angażują się w realizację tego wspaniałego dzieła. Tegoroczny Orszak odbędzie się pod hasłem „Niechaj prowadzi nas gwiazda”.

W organizację Orszaku tradycyjnie włączył się również Miejski Ośrodek Kultury i Siedlecka Grupa Literacka „Witraż”. W wykonaniu członków „Witraża” będzie można zobaczyć scenkę zatytułowaną „Gospoda” oraz wysłuchać piosenek w wykonaniu Jakuba Soszyńskiego i Gabrieli Woźnicy.