Otwarcie dorocznej wystawy Pracowni Plastyki i Kreacji

14 czerwca 2019 (Piątek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Pracownia Plastyki i Kreacji, działająca pod opieką artystyczną Zofii Kicińskiej zaprasza na otwarcie dorocznej wystawy, które odbędzie się 14 czerwca w Małej Galerii Sztuki o godzinie 17:00.

Wkroczycie w świat małych artystów, gdzie wyobraźnia nie zna granic i gdzie wszystko jest możliwe. Jak co roku nie zabraknie soczystych kolorów oraz różnorodnych form. Będziecie mogli obejrzeć dzieła z zakresu rysunku, malarstwa, a także innych ciekawych technik.

Dzieci dotknęły wielu stylów i tematów, niektórym udało się nawet stworzyć swój własny niepowtarzalny styl! Świat dzieci nieco różni się od świata dorosłych – jest szczery i bezpośredni, ale nie spodziewajcie się, że wszystko będzie podane na tacy. Czasami trzeba się zatrzymać i zanurzyć w obrazie. Serdecznie zapraszamy do świata, w którym abstrakcja chodzi pod rękę z tradycją, a surrealizm przybija piątkę geometrii. Naprawdę warto nas odwiedzić!