MOK

Aktualności

Powrót

Piosenki moich rodziców

15 maja 2017 (Poniedziałek)
godz. 09:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Siedleckie Towarzystwo Samorządowe oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zapraszają do udziału w konkursie.

CEL KONKURSU - popularyzacja śpiewania polskich piosenek - promowanie artystycznej twórczości dzieci i młodzieży

REGULAMIN KONKURSU:

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół i przedszkolaków z miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego. Przesłuchania konkursowe odbywać się będą w następujących kategoriach:

- Przedszkola
- Szkoły Podstawowe klasy I – III
- Szkoły Podstawowe klasy IV – VI
- Gimnazja
- Szkoły Ponadgimnazjalne

Przedszkola mogą zgłosić do Konkursu maksymalnie dwie piosenki zaś szkoły maksymalnie po dwie piosenki w każdej kategorii wiekowej (solista, duet, grupa muzyczna max. do 5 osób).

Piosenki powinny być wykonywane z podkładem muzycznym (tzw. półplayback – pendrive, compact disc), który należy dostarczyć wraz z opisem na 1 godz. przed przesłuchaniem konkursowym.

Przesłuchania eliminacyjne uczestników konkursu odbędą się w Sali Białej MOK przy ul. Pułaskiego 6, dnia 15 maja 2017 roku (poniedziałek) (od godz. 9:00 Przedszkola, od godz.11:00 Szkoły Podstawowe, od godz. 12:30 Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne).

Najlepsi wykonawcy w swoich kategoriach wybrani po przesłuchaniach eliminacyjnych spotkają się w koncercie finałowym w dniu 18 czerwca 2017 roku o godz. 17:00 w sali widowiskowej „Podlasie” MOK przy ul. Sienkiewicza 63.

Zgłoszenia do konkursu, obejmujące polskie utwory charakterystyczne dla muzyki XX wieku (do lat 70. włącznie), należy dokonać do dnia 9 maja 2017 r. tylko i wyłącznie poprzez formularz elektroniczny zamieszczony na stronie sts-siedlce.pl

Najlepsi wykonawcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Regulamin przewiduje również wyróżnienia dla opiekunów.