MOK

Aktualności

Powrót

Poznajmy się na ludowo - zmiana miejsca koncertu!

10 września 2022 (Sobota)
godz. 16:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Uwaga!!! Ze względu na warunki atmosferyczne koncert odbędzie się w sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63!

„Poznajmy się na ludowo”
to niezwykła plenerowa impreza folklorystyczna z udziałem Folklornego Suboru „Sabinovcan” z Sabinowa – miasta partnerskiego Siedlec na Słowacji, Zespołu Tanecznego „Mladost” z miejscowości Montana w Bułgarii i Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. Alicji Siwkiewicz. Młodzi artyści zaprezentują program złożony z dawnych, ludowych zabaw towarzyskich, charakterystycznych dla swojej kultury. Przy fontannie, w warunkach plenerowych, przeprowadzą naukę charakterystycznych narodowych tańców i zaprezentują ludowe stroje ze swojego kraju.

Imprezę dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 w ramach Kampanii Społecznej Pozwól sobie na eMOCje.

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej "Podlasie" MOK, ul. Sienkiewicza 63. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.