MOK

Aktualności

Powrót

Progressive September Night - koncert Metafox i Dispelled Reality

21 września 2018 (Piątek)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Koncert Progressive September Night to wieczór wypełniony odmiennymi odcieniami muzyki progresywnej w formie świeżej, bezpretensjonalnej i wciągającej. Na scenie pojawią się muzycy gwarantujący wysoki poziom i różnorodność stylów.

Metafox to zespół doskonale znany siedleckiej publiczności. Muzyka MFX to instrumentalne połączenie rocka progresywnego, jazz-rocka czy muzyki elektronicznej. Podczas swoich koncertów muzycy wciągają słuchaczy w podróż po odmiennych stylach,  które razem składają się na większą całość. W skład zespołu wchodzą: Marcin Kożuchowski – bas, Bartosz Sawicki – perkusja, Jan Jakubowski – gitara i Michał Franczuk – gitara.

Dispelled Reality to nowe podejście do rocka progresywnego na polskim rynku muzycznym. Swoją muzykę określają „progiem dla ludzi”, co potwierdzane jest świetnym odbiorem ich twórczości przez publikę. Dispelled Reality stawia na jakość kompozycji oraz wykonania, czego dowodem są liczne nagrody przyznawane zespołowi w konkursach i festiwalach muzycznych. Rozbudowane melodie połączone z chwytliwymi liniami wokalnymi oraz lirycznymi, polskojęzycznymi tekstami tworzą niespotykaną mieszankę, która zaskakuje i porywa. W skład zespołu wchodzą muzycy z Lubelszczyzny i Mazowsza, którzy zaprezentują solidną dawkę melodyjnego i hipnotyzującego rocka. Tego występu nie można przegapić!